Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i Czara Ognia
84477 wyświetleń

Harry Potter i Czara Ognia

(2005)
Czas trwania:
157 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
W Hogwarcie rozgrywa się Turniej Trójmagiczny, na który przybywają uczniowie szkół z Francji i Bułgarii. Zgodnie ze starą tradycją, do turnieju mają być wybrani trzej przedstawiciele, każdej ze szkół. Jednak dziwnym zbiegiem okoliczności do turnieju zostaje wybranych czterech uczestników, w tym i Harry Potter. Odtąd na głównego bohatera czekają trzy zadania, a w związku z nimi wiele niesamowitych i niebezpiecznych przygód. Film "Harry Potter i Czara Ognia" to czwarta z kolei ekranizacja powieści J.K. Rowling.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Harry Potter i Czara Ognia
  • Harry Potter i Czara Ognia online
  • Harry Potter i Czara Ognia za darmo
  • Harry Potter i Czara Ognia Dubbing PL
  • Harry Potter i Czara Ognia Dubbing PL online
  • Harry Potter i Czara Ognia oglądaj
  • Harry Potter i Czara Ognia Dubbing PL
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i Czara Ognia online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.