Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
17294 wyświetleń

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

(2011)
Czas trwania:
130 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
W drugiej części widowiskowego zakończenia serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów przeistacza się w otwartą wojnę. Stawka nigdy nie była tak wysoka; nikt nie może czuć się bezpieczny. Być może w trakcie nieuchronnie zbliżającej się ostatecznej rozgrywki z Lordem Voldemortem to Harry Potter będzie zmuszony do ostatecznego poświęcenia. Tak kończy się cała opowieść.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II online
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II za darmo
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II Dubbing PL
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II Dubbing PL online
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.