Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


High School Musical 3: Ostatnia klasa
53182 wyświetleń

High School Musical 3: Ostatnia klasa

(2008)
Czas trwania:
112 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Troy (Zac Efron) i Gabriella (Vanessa Hudgens) rozpoczynają ostatni rok nauki w szkole średniej. Zmagają się z faktem, że już wkrótce każde z nich będzie zmuszone pójść własną drogą. Razem z przyjaciółmi wystawiają wiosenne przedstawienie, które przywróci wspomnienia i obudzi we wszystkich nadzieję.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • High School Musical 3: Ostatnia klasa
  • High School Musical 3: Ostatnia klasa online
  • High School Musical 3: Ostatnia klasa za darmo
  • High School Musical 3: Ostatnia klasa Lektor PL
  • High School Musical 3: Ostatnia klasa Lektor PL online
  • High School Musical 3
Aktorzy:
Po obejrzeniu

High School Musical 3: Ostatnia klasa online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.