Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Historia Earla
3826 wyświetleń

Historia Earla

(1996)
Czas trwania:
120 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Film poświęcony jednej z największych gwiazd amerykańskiego streetballa - Earlowi Manigault. Historia ukazuje miłość do koszykówki, problemy z narkotykami i walkę o pozycję na ulicy. Początkowo akcja dzieje się głównie na boiskach Harlemu, gdzie Earl dzięki swojej skoczności i zręczności zyskuje pseudonim Kozioł. Osiągnąwszy szczyty w potyczkach szkół średnich, Earl stacza się, oddając imprezom, kobietom i narkotykom. Kozioł zrobi jednak wszystko, żeby wrócić na szczyt...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta
  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta online
  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta za darmo
  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta Napisy PL
  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta Napisy PL online
  • Historia Earla "Kozła" Manigaulta oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Historia Earla online

zobacz również:
Edie
Edie (2017)
Ocena 1/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.