Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
9896 wyświetleń

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

(2014)
Czas trwania:
144 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga", nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii online
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii za darmo
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Napisy PL
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Napisy PL online
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii oglądaj
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Napisy PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.