Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2
76129 wyświetleń

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

(2015)
Czas trwania:
137 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 zaczynają ofensywą przeciwko Kapitolowi. Bitwa toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a także Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, czego wcześniej doświadczyła na arenach Głodowych Igrzysk.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2
  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 online
  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 za darmo
  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 Lektor PL
  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 Lektor PL online
  • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Czę
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.