Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jak stracic chlopaka w 10 dni
9263 wyświetleń

Jak stracic chlopaka w 10 dni

(2003)
Czas trwania:
116 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Andie Anderson prowadząca porady w eleganckim magazynie "Composure", ma przed sobą niezwykłe zadanie. Musi opisać rzeczy, którymi kobiety doprowadzają mężczyzn do szału. Ma to być opis absolutnie autentycznych sytuacji, a Andie ma na to tylko 10 dni. Musi więc szybko znaleźć odpowiedniego chłopaka, rozkochać go w sobie, a następnie popełnić klasyczne kobiece błędy, które sprawią, że ją rzuci - nie później niż 10 dnia. Niestety, Andie wybrała pracownika agencji reklamowej Benjamina Barry'ego, który właśnie założył się ze swoim szefem o bardzo wysoką stawkę, że potrafi w ciągu 10 dni rozkochać w sobie każdą kobietę

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jak stracic chlopaka w 10 dni
  • Jak stracic chlopaka w 10 dni online
  • Jak stracic chlopaka w 10 dni za darmo
  • Jak stracic chlopaka w 10 dni Lektor PL
  • Jak stracic chlopaka w 10 dni Lektor PL online
  • Jak stracic chlopaka w 10 dni oglądaj
  • Jak stracic chlopaka w
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jak stracic chlopaka w 10 dni online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.