Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jak uratowałem Kanadę
1597 wyświetleń

Jak uratowałem Kanadę

(2016)
Czas trwania:
108 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Niezależny poseł Steve Guibord (Patrick Huard) reprezentuje rozległy okręg Prescott-Makadewa-Rapides-aux Outardes w północnym Quebecu. Pewnego dnia mężczyzna zostaje postawiony przed trudnym wyborem. Jego głos ma bowiem zdecydować, czy Kanada weźmie udział w wojnie. Cały kraj w napięciu obserwuje, jak Guibord razem ze swoją żoną (Suzanne Clément), córką (Clémence Dufresne-Deslieres) i pełnym idealizmu stażystą z Haiti, Souverainem Pascalem (Irdens Exantus), podróżuje po swoim regionie i rozmawia z wyborcami. Mają mu oni pomóc podjąć decyzję w sprawie głosowania. Świat polityki w krzywym zwierciadle.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jak uratowałem Kanadę
  • Jak uratowałem Kanadę online
  • Jak uratowałem Kanadę za darmo
  • Jak uratowałem Kanadę Lektor PL
  • Jak uratowałem Kanadę Lektor PL online
  • Jak uratowałem Kanadę oglądaj
  • Jak uratowałem Kanadę Lektor PL bez limitów
  • Jak uratowałem Kanadę bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jak uratowałem Kanadę online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.