Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jutro będziemy szczęśliwi
87783 wyświetleń

Jutro będziemy szczęśliwi

(2016)
Czas trwania:
118 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Jutro będziemy szczęśliwi
 • Jutro będziemy szczęśliwi online
 • Jutro będziemy szczęśliwi za darmo
 • Jutro będziemy szczęśliwi Napisy PL
 • Jutro będziemy szczęśliwi Napisy PL online
 • Jutro będziemy szczęśliwi oglądaj
 • Jutro będziemy szczęśliwi Napisy PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jutro będziemy szczęśliwi online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • olka.ola on 30th October 2017 16:25pm
  Napisy pozostawiają wiele do życzenia, ale sam film genialny! Dużo śmiechu
  ale i wzruszeń...
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.