Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Król Artur: Legenda miecza
98666 wyświetleń

Król Artur: Legenda miecza

(2017)
Czas trwania:
126 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Król Artur: Legenda miecza
  • Król Artur: Legenda miecza online
  • Król Artur: Legenda miecza za darmo
  • Król Artur: Legenda miecza Napisy PL
  • Król Artur: Legenda miecza Napisy PL online
  • Król Artur: Legenda miecza oglądaj
  • Król Artur: Legenda miecza Napisy PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Król Artur: Legenda miecza online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
  • TomaszFTS on 27th July 2017 00:56am
    naprawdę spoko i świetne zdjęcia
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.