Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Król Skorpion 4: Utracony tron
1979 wyświetleń

Król Skorpion 4: Utracony tron

(2015)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
Władca Norvanii został brutalnie zamordowany a jako sprawcę traktuje się legendarnego króla Skorpiona, Mathayusa (Victor Webster). Mężczyznę ściga cała armia żołnierzy. Skorpion i jego sojusznicy, na czele z tajemniczą kobietą oraz jej ojcem, są jedynymi osobami mogącymi powstrzymać złowrogiego dziedzica tronu, który chce zyskać niezwykle magiczne moce.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Król Skorpion 4: Utracony tron
  • Król Skorpion 4: Utracony tron online
  • Król Skorpion 4: Utracony tron za darmo
  • Król Skorpion 4: Utracony tron Lektor PL
  • Król Skorpion 4: Utracony tron Lektor PL online
  • Król Skorpion 4: Utracony tron oglądaj
  • Król Skorpion 4:
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Król Skorpion 4: Utracony tron online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.