Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kryptonim U.N.C.L.E.
4927 wyświetleń

Kryptonim U.N.C.L.E.

(2015)
Czas trwania:
116 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Kryptonim U.N.C.L.E.
  • Kryptonim U.N.C.L.E. online
  • Kryptonim U.N.C.L.E. za darmo
  • Kryptonim U.N.C.L.E. Napisy PL
  • Kryptonim U.N.C.L.E. Napisy PL online
  • Kryptonim U.N.C.L.E. oglądaj
  • Kryptonim U.N.C.L.E. Napisy PL bez limitów
  • Kryptonim U.N.C.L.E. bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kryptonim U.N.C.L.E. online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.