Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Książę w Nowym Jorku
2841 wyświetleń

Książę w Nowym Jorku

(1988)
Czas trwania:
116 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Afrykański książę Akeem ma się ożenić. Rodzice znaleźli mu godną partnerkę, która jest w stanie wykonać każde jego polecenie, nawet te najgłupsze w stylu "szczekaj". Akeem nie jest z tego powodu zadowolony, gdyż sam chce zadecydowac o wyborze swej partnerki. Dostaje od rodziców przyzwolenie, że jeśli nie znajdzie do pewnego dnia kandydatki, ci wybiorą za niego. Wraz ze swym przyjacielem wyruszają do Nowego Jorku, w poszukiwaniu odpowiedniej kobiety. Ale świat Ameryki jest zupełnie inny niż mogło to się wydawać młodemu księciu...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Książę w Nowym Jorku
  • Książę w Nowym Jorku online
  • Książę w Nowym Jorku za darmo
  • Książę w Nowym Jorku Lektor PL
  • Książę w Nowym Jorku Lektor PL online
  • Książę w Nowym Jorku oglądaj
  • Książę w Nowym Jorku Lektor PL bez limitów
  • Książę w Nowym Jorku bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Książę w Nowym Jorku online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.