Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Księga cieni: Blair Witch 2
2619 wyświetleń

Księga cieni: Blair Witch 2

(2000)
Czas trwania:
90 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Opowiadający o tragicznych i niewyjaśnionych losach trójki turystów, "Blair Witch Project" przeszedł do historii, jako najbardziej niezwykły horror ubiegłej dekady. Ten koszmar się jeszcze nie skończył... Nadszedł czas, by powrócić do kryjących straszliwą tajemnicę lasów wokół miasteczka Burkittsville. Piątka poszukiwaczy mocnych wrażeń rusza śladem poprzedniej wyprawy. Tam już na nich czeka tajemnicza wiedźma i jej krwawe rytuały.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Księga cieni: Blair Witch 2
  • Księga cieni: Blair Witch 2 online
  • Księga cieni: Blair Witch 2 za darmo
  • Księga cieni: Blair Witch 2 Lektor PL
  • Księga cieni: Blair Witch 2 Lektor PL online
  • Księga cieni: Blair Witch 2 oglądaj
  • Księga cieni: Blair Witch 2 Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Księga cieni: Blair Witch 2 online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.