Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy
9829 wyświetleń

Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy

(2015)
Czas trwania:
72 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Dołącz do Supermana, Batmana, Wonder Woman i reszty Ligi Sprawiedliwości, która zmierzy się tym razem z armią legendarnej Atlantydy i jej potężną bronią. Otwiera się zupełnie nowy rozdział DC Universe, w którym jedyną nadzieją ludzkości w walce z ciemnością będzie światło nowego superbohatera - Aquamana!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy
  • Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy online
  • Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy za darmo
  • Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy Lektor PL
  • Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy Lektor PL online
  • Liga Sprawiedliwosci: Tron
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Liga Sprawiedliwosci: Tron Atlantydy online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.