Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Looney Tunes: Kto dogoni Królika?
2146 wyświetleń

Looney Tunes: Kto dogoni Królika?

(2015)
Czas trwania:
72 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Pełnometrażowa nowość z kultowymi bohaterami Looney Tunes. Kiedy piękna sprzedawczyni perfum, Lola Bunny, otrzymuje w prezencie magiczny kwiat, który sprawia, że wszystko staje się niewidzialne, dodaje go do swoich perfum. W nadziei na wielki sukces Lola wraz ze zwariowanymi kompanami - Królikiem Bugsem i Kaczorem Daffym - wyrusza w szaloną wyprawę do Paryża, a ścigać ich będzie plejada gwiazd Looney Tunes!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika?
  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika? online
  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika? za darmo
  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika? Dubbing PL
  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika? Dubbing PL online
  • Looney Tunes: Kto dogoni Królika? ogląd
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Looney Tunes: Kto dogoni Królika? online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.