Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mad Max 2 - Wojownik szos
1741 wyświetleń

Mad Max 2 - Wojownik szos

(1982)
Czas trwania:
95 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Po zakończeniu wojny nuklearnej Australia jest zniszczona. Ludzie mieszkają w silnie ufortyfikowanych warowniach, ponieważ po drogach szaleją gangi niebezpiecznych przestępców. Benzyna jest na wagę złota. Były policjant Max przybywa do jednej z takich osad i pomaga jej mieszkańcom walczyć z atakującymi ich gangami, których celem jest zdobycie znajdującej się w wiosce rafinerii.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mad Max 2 - Wojownik szos
  • Mad Max 2 - Wojownik szos online
  • Mad Max 2 - Wojownik szos za darmo
  • Mad Max 2 - Wojownik szos Lektor PL
  • Mad Max 2 - Wojownik szos Lektor PL online
  • Mad Max 2 - Wojownik szos oglądaj
  • Mad Max 2 - Wojownik szos Lektor PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mad Max 2 - Wojownik szos online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.