Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mad Max: Na drodze gniewu
8926 wyświetleń

Mad Max: Na drodze gniewu

(2015)
Czas trwania:
120 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5

Opis:
Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mad Max: Na drodze gniewu
  • Mad Max: Na drodze gniewu online
  • Mad Max: Na drodze gniewu za darmo
  • Mad Max: Na drodze gniewu Napisy PL
  • Mad Max: Na drodze gniewu Napisy PL online
  • Mad Max: Na drodze gniewu oglądaj
  • Mad Max: Na drodze gniewu Napisy PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mad Max: Na drodze gniewu online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.