Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Marina Abramović: artystka obecna
4024 wyświetleń

Marina Abramović: artystka obecna

(2012)
Czas trwania:
106 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne ciało, którego granice i wytrzymałość bezwzględnie testuje.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Marina Abramović: artystka obecna
  • Marina Abramović: artystka obecna online
  • Marina Abramović: artystka obecna za darmo
  • Marina Abramović: artystka obecna Lektor PL
  • Marina Abramović: artystka obecna Lektor PL online
  • Marina Abramović: artystka obecna oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Marina Abramović: artystka obecna online

zobacz również:
Brud
Brud (2019)
Ocena 5/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.