Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Martyrs. Skazani na strach
5232 wyświetleń

Martyrs. Skazani na strach

(2008)
Czas trwania:
99 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Lucie, zostaje odnaleziona pół żywa przy drodze. Jak się okazuje rok wcześniej zaginęła. Dziewczynka trafia do szpitala, gdzie poznaje Anne, która była ofiarą przemocy w rodzinie. Lucie wciąż dręczą koszmary o jej oprawcy, który ją katował. 15 lat później dziewczyna wymierza broń w głowę pewnego mężczyzny...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Martyrs. Skazani na strach
  • Martyrs. Skazani na strach online
  • Martyrs. Skazani na strach za darmo
  • Martyrs. Skazani na strach Lektor PL
  • Martyrs. Skazani na strach Lektor PL online
  • Martyrs. Skazani na strach oglądaj
  • Martyrs. Skazani na strach Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Martyrs. Skazani na strach online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.