Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mężczyzna imieniem Ove
6651 wyświetleń

Mężczyzna imieniem Ove

(2016)
Czas trwania:
116 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Spokojne szwedzkie miasteczko. Owdowiały Ove dobiega sześćdziesiątki. Po śmierci ukochanej żony życie straciło dla niego sens. Z dnia na dzień bohater coraz mocniej pogrąża się w depresji i myślach samobójczych. Pewnego dnia do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci. Pierwsze spotkanie Ove z nowymi sąsiadami nie zwiastuje niczego dobrego – ciężarna Parvaneh taranuje samochodem skrzynkę na listy należącą do zgorzkniałego samotnika. Wkrótce jednak, nieoczekiwanie dla siebie samego, Ove zyska nową przyjaciółkę...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mężczyzna imieniem Ove
  • Mężczyzna imieniem Ove online
  • Mężczyzna imieniem Ove za darmo
  • Mężczyzna imieniem Ove Napisy PL
  • Mężczyzna imieniem Ove Napisy PL online
  • Mężczyzna imieniem Ove oglądaj
  • Mężczyzna imieniem Ove Napisy PL bez limitów
  • Mężczyzna imieniem
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mężczyzna imieniem Ove online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.