Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt
10185 wyświetleń

Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt

(2017)
Czas trwania:
84 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Młodzi Tytani to zwarty zespół zjednoczony w niekończącej się walce ze złem. Jednak ich nowa koleżanka, tajemnicza i potężna Terra, może zachwiać grupą. Ponadto na horyzoncie pojawia się Brother Blood, a w cieniu czai się znajomy wróg: Deathstroke. Młodzi Tytani będą musieli zwalczyć wewnętrzne wątpliwości i dojść do porozumienia, by pokonać osaczające ich wrogie siły w tej pełnej przygód i zwrotów akcji opowieści o oszustwach i intrygach

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt
  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt online
  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt za darmo
  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt Lektor PL
  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt Lektor PL online
  • Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt oglądaj
  • Młodzi Tyt
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.