Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moja kuzynka Rachela
10433 wyświetleń

Moja kuzynka Rachela

(2017)
Czas trwania:
106 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Emocjonalna i mroczna, wielowarstwowa romantyczna opowieść zrealizowana na podstawie powieści Daphne du Maurier, w której znakomitą kreację stworzyła laureatka Oscara Rachel Weisz. Philip (Sam Claflin) sądzi, że jego tajemnicza, piękna kuzynka Rachel (Weisz) zamordowała człowieka, który go wychowywał i obmyśla plan zemsty. Jednak, pomimo coraz większej ilości dowodów wskazujących Rachel jako morderczynię, młody Anglik zakochuje się w niej. Doskonały, cudowny wizualnie i wciągający film, który trzyma w napięciu od początku, do samego końca.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Moja kuzynka Rachela
  • Moja kuzynka Rachela online
  • Moja kuzynka Rachela za darmo
  • Moja kuzynka Rachela Napisy PL
  • Moja kuzynka Rachela Napisy PL online
  • Moja kuzynka Rachela oglądaj
  • Moja kuzynka Rachela Napisy PL bez limitów
  • Moja kuzynka Rachela bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moja kuzynka Rachela online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.