Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Monty Python i Święty Graal
1340 wyświetleń

Monty Python i Święty Graal

(1976)
Czas trwania:
91 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Pewnego pięknego (a w zasadzie to ohydnie mglistego, jak to w Anglii) dnia król Artur (Graham Chapman) jeździł po wioskach i zamkach w celu zwerbowania rycerzy, gotowych z nim wyruszać na poszukiwania św. Graala. Poszukiwania obfitowały w przygody, stracono przy tym czarownicę oraz nieco odciążono od niepotrzebnego balastu pewnego rycerza, ale mniejsza z tym - grunt, że Artur znalazł kompanię. Dalsza droga również nie była usłana różami, uczestnicy musieli stawić czoła latającym krowom i Krwiożerczemu Królikowi (grupowo) oraz pięknościom z zamku o malowniczej nazwie Zamek Hemoroid, trzygłowym gigantom i rozzłoszczonym gościom weselnym (indywidualnie). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Lancelot (John Cleese) to gej, a król Artur czasem popuszcza w zbroję. Drogi naszych bohaterów rozeszły się po spotkaniu z starcem przepuszczającym ludzi przez most i uwielbiającym zagadki. Tu trzeba było się wykazać inwencją twórczą, zdecydowaniem i znajomością botaniki. W okrojonym składzie wyruszyli w końcowy etap swojej podróży - i na tym zakończymy streszczenie, żeby nie zdradzać broń Boże zakończenia!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Monty Python i Święty Graal
 • Monty Python i Święty Graal online
 • Monty Python i Święty Graal za darmo
 • Monty Python i Święty Graal Lektor PL
 • Monty Python i Święty Graal Lektor PL online
 • Monty Python i Święty Graal oglądaj
 • Monty Python i Święty Graal Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Monty Python i Święty Graal online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Marci.Kopacz on 21st November 2018 22:45pm
  To nie jest ten film... Znalazłam go w bardzo dobrej jakości
  tutaj: http://strefa-filmu.pl/monty-python-i-swiety-graal/ Nie ma za co :D
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.