Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moonlight
20305 wyświetleń

Moonlight

(2017)
Czas trwania:
111 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5

Opis:
Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca. Dorasta on w jednej z niebezpieczniejszych dzielnic Miami i stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Handel narkotykami na ich osiedlu kontroluje Juan (Mahershala Ali), który staje się swego rodzaju zastępczym ojcem Chirona. Czysty i widny dom, w którym Juan mieszka ze swoją dziewczyną Teresą (Janelle Monáe) staje się dla chłopca oazą stabilności, miejscem gorących posiłków, świeżej pościeli i swobodnych rozmów. Drugim, równie bolesnym i skomplikowanym motywem przewodnim, jest związek Chirona z jego matką, Paulą (Naomie Harris), która stacza się w wyniszczający nałóg narkotykowy, których dostarcza jej Juan.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Moonlight
 • Moonlight online
 • Moonlight za darmo
 • Moonlight Napisy PL
 • Moonlight Napisy PL online
 • Moonlight oglądaj
 • Moonlight Napisy PL bez limitów
 • Moonlight bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moonlight online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Martyna.Zarzecka on 21st November 2018 23:36pm
  To nie jest ten film... Znalazłam go w bardzo dobrej jakości
  tutaj: http://strefa-filmu.pl/moonlight/ Nie ma za co :D
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.