Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mroczny Rycerz powstaje
7639 wyświetleń

Mroczny Rycerz powstaje

(2012)
Czas trwania:
164 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Spektakularne zakończenie trylogii! "Mroczny Rycerz Powstaje" ponownie jednoczy wybitnego reżysera Christophera Nolana i genialnego aktora Christiana Bale’a. Osiem lat temu, po tym jak przyjmuje na siebie winę za śmierć Harveya Denta, okryty hańbą Batman (Christian Bale) znika w tajemniczych okolicznościach. Wszystko się jednak zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się sprytna kocia włamywaczka (Anne Hathaway) i bezwzględny szaleniec - Bane (Tom Hardy). Terrorystyczne zamiary zamaskowanego Bane’a zmuszają Bruce’a do powrotu z wygnania i podjęcia ostatecznej walki o przetrwanie Gotham City… i Batmana.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mroczny Rycerz powstaje
  • Mroczny Rycerz powstaje online
  • Mroczny Rycerz powstaje za darmo
  • Mroczny Rycerz powstaje Lektor PL
  • Mroczny Rycerz powstaje Lektor PL online
  • Mroczny Rycerz powstaje oglądaj
  • Mroczny Rycerz powstaje Lektor PL bez limitów
  • Mroczny Ryce
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mroczny Rycerz powstaje online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.