Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


My Little Pony: Equestria Girls
3774 wyświetleń

My Little Pony: Equestria Girls

(2013)
Czas trwania:
72 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Pełnometrażowy film o przygodach nastoletniej Twilight, to kontynuacja znanej serii My Little Pony. Królestwo kucyków zostało pozbawione korony, Twilight wyrusza więc na jej poszukiwania. Przechodzi na drugą stronę lustra, gdzie trafia do świata ludzi. Tam poznaje piątkę sympatycznych dziewczyn, które do złudzenia przypominają jej przyjaciółki z Equestrii.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • My Little Pony: Equestria Girls
  • My Little Pony: Equestria Girls online
  • My Little Pony: Equestria Girls za darmo
  • My Little Pony: Equestria Girls Lektor PL
  • My Little Pony: Equestria Girls Lektor PL online
  • My Little Pony: Equestria Girls oglądaj
  • My Little
Aktorzy:
Po obejrzeniu

My Little Pony: Equestria Girls online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.