Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Na ostrzu: Goniąc marzenia
4938 wyświetleń

Na ostrzu: Goniąc marzenia

(2008)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Zack i Celeste to obiecująca i zdolna para sportowa w łyżwiarstwie figurowym. Gdy pewnego dnia podczas treningu Celeste doznaje kontuzji, Zach zmuszony jest szukać nowej partnerki. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ jest on dość niebezpiecznym łyżwiarzem. Niebawem Zach poznaje Alexandrę-hokeistkę, której jazda na łyżwach nie jest obca. Jednak pech sprawia, że jego trener postanawia odejść i trenować jego najgorszych przeciwników. Czy Zach zdoła znaleźć nowego trenera i odnieść ze swoją partnerką sukces? A może wyniknie z tego coś więcej?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Na ostrzu: Goniąc marzenia
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia online
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia za darmo
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia Lektor PL
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia Lektor PL online
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia oglądaj
  • Na ostrzu: Goniąc marzenia Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Na ostrzu: Goniąc marzenia online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.