Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Najpierw zabili mojego ojca
5564 wyświetleń

Najpierw zabili mojego ojca

(2017)
Czas trwania:
136 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
"Najpierw zabili mojego ojca" to ekranizacja wspomnień pisarki i działaczki na rzecz praw człowieka Loung Ung, której udało się przeżyć krwawy reżim Czerwonych Khmerów (1975-1978). Historię oglądamy oczami małej Ung w wieku od piątego do dziewiątego roku życia, w czasie, gdy Czerwoni Khmerzy przejmują władzę w kraju. Film przedstawia niezłomnego ducha i poświęcenie Loung i jej bliskich, którzy robią wszystko, żeby pozostać razem, nawet na przekór straszliwemu reżimowi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Najpierw zabili mojego ojca
  • Najpierw zabili mojego ojca online
  • Najpierw zabili mojego ojca za darmo
  • Najpierw zabili mojego ojca Lektor PL
  • Najpierw zabili mojego ojca Lektor PL online
  • Najpierw zabili mojego ojca oglądaj
  • Najpierw zabili mojego ojca Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Najpierw zabili mojego ojca online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.