Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Nic osobliwszego nad miłość
3846 wyświetleń

Nic osobliwszego nad miłość

(2016)
Czas trwania:
89 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Nauczycielka Lucy Sherrington (Alison Brie) cieszy się sympatią całego miasteczka. Wszyscy uwielbiają ją za inteligencję, urodę i bezinteresowność. Jednak niewielu wie o jej cierpieniach – Lucy do szczęścia brakuje prawdziwej miłości. W końcu Clint (Colin Hanks) wyznaje jej uczucie, jednak zaraz potem wpada do magicznej dziury znajdującej się w domu dziewczyny. By pomóc zdruzgotanej Lucy, wszyscy ruszają na poszukiwania chłopaka. Na domiar złego w miasteczku pojawia się tajemniczy Rydell (Justin Chatwin). Surrealistyczna fabuła i niezwykła oprawa wizualna wyróżniają film spośród innych komedii romantycznych.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Nic osobliwszego nad miłość
  • Nic osobliwszego nad miłość online
  • Nic osobliwszego nad miłość za darmo
  • Nic osobliwszego nad miłość Lektor PL
  • Nic osobliwszego nad miłość Lektor PL online
  • Nic osobliwszego nad miłość oglądaj
  • Nic osobliwszego nad miłość Lektor
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Nic osobliwszego nad miłość online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.