Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niech Bóg nam wybaczy
2715 wyświetleń

Niech Bóg nam wybaczy

(2016)
Czas trwania:
127 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
Madryt, lato 2011, kryzys ekonomiczny, upał, chaos. Główny plac miasta, la Puerta del Sol, pokryty namiotami i kartonami rozstawionymi przez dziesiątki tysięcy członków prodemokratycznego ruchu 15-M. Półtora miliona pielgrzymów przygotowuje się do wizyty papieża Benedykta XVI. Inspektorzy policji Alfaro (Roberto Álamo) i Velarde (Antonio de la Torre) otrzymują zadanie odnalezienia mężczyzny podejrzanego o seryjne morderstwa. Mają to zrobić jak najszybciej potrafią i dyskretnie, ale ciążąca na nich presja i wyścig z czasem sprawiają, że dochodzą do strasznego wniosku; może żaden z nich nie różni się od ściganego mordercy?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Niech Bóg nam wybaczy
  • Niech Bóg nam wybaczy online
  • Niech Bóg nam wybaczy za darmo
  • Niech Bóg nam wybaczy Napisy PL
  • Niech Bóg nam wybaczy Napisy PL online
  • Niech Bóg nam wybaczy oglądaj
  • Niech Bóg nam wybaczy Napisy PL bez limitów
  • Niech Bóg nam wybaczy bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niech Bóg nam wybaczy online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.