Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Niepokonany Seabiscuit
3523 wyświetleń

Niepokonany Seabiscuit

(2004)
Czas trwania:
140 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Rok 1938, trwa Wielki Kryzys. Trzech ludzi, których łączy miłość do koni i przegrane życie, poświęca się trenowaniu konia wyścigowego - tytułowego Seabiscuita - nieuważanego nigdy dotąd za kandydata na czempiona. Były milioner, a teraz bankrut - Charles Howard (Jeff Bridges), postarzały, cierpiący na postępujący artretyzm kowboj - Tom Smith (Chris Cooper) i dżokej, nie dość, że ciężki, to niewidzący na jedno oko – Johnny "Red" Pollard (Tobey Maguire). Mimo ogarniającego ich zwątpienia przezwyciężają słabości, dążąc do wspólnego celu. Tym celem jest nie tylko zwycięstwo w prestiżowych zawodach, ale także zachowanie szacunku dla samych siebie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Niepokonany Seabiscuit
  • Niepokonany Seabiscuit online
  • Niepokonany Seabiscuit za darmo
  • Niepokonany Seabiscuit Lektor PL
  • Niepokonany Seabiscuit Lektor PL online
  • Niepokonany Seabiscuit oglądaj
  • Niepokonany Seabiscuit Lektor PL bez limitów
  • Niepokonany Seabisc
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Niepokonany Seabiscuit online

zobacz również:
Edie
Edie (2017)
Ocena 1/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.