Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Noc oczyszczenia: Czas wyboru
8842 wyświetleń

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

(2016)
Czas trwania:
109 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Przed nami kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru
  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru online
  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru za darmo
  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru Lektor PL
  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru Lektor PL online
  • Noc oczyszczenia: Czas wyboru oglądaj
  • Noc oczyszczenia: Czas
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Noc oczyszczenia: Czas wyboru online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.