Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Opowieść wigilijna Czarnej Żmii
1245 wyświetleń

Opowieść wigilijna Czarnej Żmii

(1988)
Czas trwania:
43 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
W dziewiętnastowiecznym Londynie sklep z wąsami prowadzi Ebenezer Czarna Żmija - najmilszy i najbardziej szczodry człowiek w Anglii. Jest miły aż do przesady - gdy przychodzi czas świąt, dosłownie pozwala się ogołocić ze wszystkie co ma, a wszystko w imię dobrych uczynków. W noc przed Bożym Narodzeniem do Ebenezera wpada Duch Świąt, zajmujący się zazwyczaj nawracaniem bogatych skąpców na drogę dobroczynności. Wpada tylko żeby przez chwilę dla odmiany pogawędzić z kimś dobrym. Jednak w trakcie rozmowy, Duch zaczyna pokazywać Ebenezerowi wizje przedstawiające, jak wredni, chciwi i przebiegli byli jego przodkowie. To uzmysławia Czarnej Żmiji, że znacznie lepiej jest być złym. Specjalny odcinek serialu "Czarna Żmija" z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowej. Parodia "Opowieści Wigilijej" Dickensa.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii
  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii online
  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii za darmo
  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii Napisy PL
  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii Napisy PL online
  • Opowieść wigilijna Czarnej Żmii oglądaj
  • Opowieść w
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Opowieść wigilijna Czarnej Żmii online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.