Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Osobliwy dom Pani Peregrine
14045 wyświetleń

Osobliwy dom Pani Peregrine

(2016)
Czas trwania:
127 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Podążając za wskazówkami, które zostawił mu ukochany dziadek, Jake odkrywa, że istnieje niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, a w nim niezwykłe miejsce, zwane "Osobliwym domem pani Peregrine". Jake poznaje niesamowite moce mieszkańców domu i dowiaduje się, że mają oni potężnych wrogów. Wkrótce przekona się, że jeśli chce ocalić swych nowych przyjaciół, musi nauczyć się korzystać z "osobliwości", którą sam został obdarzony.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Osobliwy dom Pani Peregrine
  • Osobliwy dom Pani Peregrine online
  • Osobliwy dom Pani Peregrine za darmo
  • Osobliwy dom Pani Peregrine Dubbing PL
  • Osobliwy dom Pani Peregrine Dubbing PL online
  • Osobliwy dom Pani Peregrine oglądaj
  • Osobliwy dom Pani Peregrine Dubb
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Osobliwy dom Pani Peregrine online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.