Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika
3412 wyświetleń

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika

(2015)
Czas trwania:
98 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Młody rycerz Gareth (Julian MorrisJulian Morris) wyrusza na poszukiwanie komety, w której ponoć jest ukryte złoto. Zamiast tego znajduje smoka - Drago (głos: Ben Kingsley). Gareth i Drago muszą połączyć siły, by razem pokonać czarnoksiężnika i zakończyć jego terrorystyczne rządy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika
  • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika online
  • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika za darmo
  • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika Lektor PL
  • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika Lektor PL online
  • Ostatni smok 3:
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.