Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pan Popper i jego pingwiny
2605 wyświetleń

Pan Popper i jego pingwiny

(2011)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Komedia rodzinna w polskiej wersji językowej z Jimem Carreyem w roli biznesmena, który dziedziczy sześć pingwinów i zmuszony zostaje przekształcić swój luksusowy apartament w… zaśnieżoną arktyczną atrakcję. W pozostałych rolach: Carla Gugino (”Noc w muzeum”, ”Mali agenci”) i Angela Lansbury (”Niania”, ”Śmierć na Nilu”). Reżyseria: Mark Waters (”Duchy moich byłych”, ”Jak w niebie”).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pan Popper i jego pingwiny
  • Pan Popper i jego pingwiny online
  • Pan Popper i jego pingwiny za darmo
  • Pan Popper i jego pingwiny Lektor PL
  • Pan Popper i jego pingwiny Lektor PL online
  • Pan Popper i jego pingwiny oglądaj
  • Pan Popper i jego pingwiny Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pan Popper i jego pingwiny online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.