Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Panna Marple: 4.50 z Paddington
2135 wyświetleń

Panna Marple: 4.50 z Paddington

(1969)
Czas trwania:
94 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Ekranizacja powieści Agathy Christie. Pani Elspeth McGillicuddy (Pam Ferris) jedzie pociągiem do swojej przyjaciółki, panny Marple (Geraldine McEwan). W czasie podróży jest świadkiem morderstwa. Wyglądając przez okno, widzi, jak w jadącym po sąsiednim torze pociągu zostaje uduszona kobieta. Policja nie wierzy w jej historię, bowiem nie udało się odnaleźć ciała. Pani McGillicuddy prosi pannę Marple, aby ta rozwiązała zagadkę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Panna Marple: 4.50 z Paddington
  • Panna Marple: 4.50 z Paddington online
  • Panna Marple: 4.50 z Paddington za darmo
  • Panna Marple: 4.50 z Paddington Lektor PL
  • Panna Marple: 4.50 z Paddington Lektor PL online
  • Panna Marple: 4.50 z Paddington oglądaj
  • Panna Marp
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Panna Marple: 4.50 z Paddington online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.