Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pelé. Narodziny legendy
8761 wyświetleń

Pelé. Narodziny legendy

(2017)
Czas trwania:
107 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Opowieść o trudnym dzieciństwie jednej z największych gwiazd w historii futbolu. Pelé, czyli Edson Arantes do Nascimento, przyszedł na świat w biednej brazylijskiej rodzinie w 1940 roku. Wychowujący się w slumsach Sao Paulo chłopak od najmłodszych lat musiał zarabiać jako pucybut. Z czasem jednak okazało się, że Pelé ma ogromny talent do gry w piłkę nożną. W wieku piętnastu lat został piłkarzem drużyny Santos FC. Jako siedemnastolatek zaś zadebiutował w reprezentacji Brazylii, z którą rok później sięgnął po mistrzostwo świata.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pelé. Narodziny legendy
  • Pelé. Narodziny legendy online
  • Pelé. Narodziny legendy za darmo
  • Pelé. Narodziny legendy Lektor PL
  • Pelé. Narodziny legendy Lektor PL online
  • Pelé. Narodziny legendy oglądaj
  • Pelé. Narodziny legendy Lektor PL bez limitów
  • Pelé. Narodz
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pelé. Narodziny legendy online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.