Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Percy Jackson: Morze potworów
4826 wyświetleń

Percy Jackson: Morze potworów

(2013)
Czas trwania:
106 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana; Percy Jackson, potomek bogów greckich, wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami. W roli głównej: Logan Lerman ("Trzej muszkieterowie 3D"). Reżyseria: Thor Freudenthal ("Hotel dla psów", "Dziennik cwaniaczka").

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Percy Jackson: Morze potworów
  • Percy Jackson: Morze potworów online
  • Percy Jackson: Morze potworów za darmo
  • Percy Jackson: Morze potworów Lektor PL
  • Percy Jackson: Morze potworów Lektor PL online
  • Percy Jackson: Morze potworów oglądaj
  • Percy Jackson: Morze p
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Percy Jackson: Morze potworów online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.