Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piękna i Teczka
3316 wyświetleń

Piękna i Teczka

(2010)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Lane (Hilary Duff) jest piękną i niezależną dziennikarką, szukającą swojego idealnego, cudownego mężczyzny, który oczywiście spełnia wszystkie jej kryteria. Chcąc zdobyć upragnioną pracę w magazynie Cosmopolitan, Lane zdobywa pracę w przedsiębiorstwie finansowym, gdzie młodzi i przystojni single są na wyciągnięcie ręki. Ambitna dziennikarka musi napisać artykuł "Jak znaleźć miłość w pracy", umawia się więc na randki z kilkoma pracownikami z firmy, jednak w międzyczasie poznaje Liama (Chris CarmackChris Carmack) - kandydat na "idealnego mężczyznę". Gdy do akcji wkroczy szef Lane, Tom (Michael McMillianMichael McMillian), sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Piękna i Teczka
  • Piękna i Teczka online
  • Piękna i Teczka za darmo
  • Piękna i Teczka Lektor PL
  • Piękna i Teczka Lektor PL online
  • Piękna i Teczka oglądaj
  • Piękna i Teczka Lektor PL bez limitów
  • Piękna i Teczka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piękna i Teczka online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.