Loading...
Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
51449 wyświetleń

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

(2017)
Czas trwania:
129 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara online
  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara za darmo
  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Napisy PL
  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Napisy PL online
  • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.