Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan
1726 wyświetleń

Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan

(1989)
Czas trwania:
100 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Nowy Jork ma problem - niezniszczalny psychopata Jason Voorhees rusza na krwawy podbój. Po szokującym powrocie zza grobu, diaboliczny Jason wsiada do pełnego młodzieży statku wycieczkowego podążającego w stronę Nowego Jorku. Na pokładzie rozpętuje się krwawy sztorm, a letni rejs zamienia się w ostatnią drogę przeklętych.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan
  • Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan online
  • Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan za darmo
  • Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan Lektor PL
  • Piątek trzynastego VIII: Jason z
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.