Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Pluję na twój grób
2604 wyświetleń

Pluję na twój grób

(1980)
Czas trwania:
101 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Młoda i piękna pisarka z Nowego Jorku w poszukiwaniu spokoju wprowadza się do domu na wsi, gdzie zamierza napisać swą nową książkę. Okazuję się jednak, że spokój nie będzie jej dany, gdyż niestety z powodu jej wybitnej urody szybko zaczynają interesować się nią miejscowe lumpy. Początkowo ich niewinne zabawy stają się coraz śmielsze, w końcu dochodzi do okrutnego zbiorowego gwałtu. Po wszystkim oprawcy zamierzają zabić pisarkę, by uniknąć kary, jednak przeżywa ona dzięki litości jednego z gwałcicieli i niewiedzy pozostałych. Kobieta nie zamierza jednak zgłaszać sprawy na policję, a zaczyna szykować prywatną, krwawą zemstę na zwyrodnialcach...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Pluję na twój grób
  • Pluję na twój grób online
  • Pluję na twój grób za darmo
  • Pluję na twój grób Lektor PL
  • Pluję na twój grób Lektor PL online
  • Pluję na twój grób oglądaj
  • Pluję na twój grób Lektor PL bez limitów
  • Pluję na twój grób bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Pluję na twój grób online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.