Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podróż do wnętrza Ziemi 3D
3625 wyświetleń

Podróż do wnętrza Ziemi 3D

(2008)
Czas trwania:
93 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
W ekscytującym filmie przygodowym "Podróż do wnętrza ziemi 3D", opartym na klasycznej powieści Juliusza Verne "Podróż do wnętrza Ziemi", Brendan Fraser ("Crash", "Mumia") występuje w roli profesora nauk przyrodniczych, którego kontrowersyjne hipotezy budzą sprzeciw i kpiny świata naukowego. Tymczasem podczas ekspedycji na Islandię uczony i jego bratanek dokonują sensacyjnego odkrycia, które otwiera im drogę do fantastycznej wędrówki głęboko do wnętrza Ziemi, gdzie odwiedzają światy, o których istnieniu nikt dotychczas nie wiedział i spotykają wiele niezwykłych stworzeń.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D online
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D za darmo
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D Lektor PL
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D Lektor PL online
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D oglądaj
  • Podróż do wnętrza Ziemi 3D Lektor PL bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Podróż do wnętrza Ziemi 3D online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.