Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Podwodne życie ze Stevem Zissou
1961 wyświetleń

Podwodne życie ze Stevem Zissou

(2005)
Czas trwania:
119 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Steve Zissou jest światowej sławy oceanografem, słynnym ze swych filmów dokumentalnych opisujących podwodną faunę i florę. Jego najbliższy przyjaciel i współpracownik został pożarty przez rekina podczas ostatniej wyprawy. Plotki głoszą, że stało się tak nie bez winy samego Zissou. W dodatku pojawia się Ned Plimpton, który upiera się, że jest jego synem. Zissou zaczyna organizować swą najbardziej kosztowną ekspedycję, której celem jest odnalezienie i zemsta na legendarnym rekinie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Podwodne życie ze Stevem Zissou
  • Podwodne życie ze Stevem Zissou online
  • Podwodne życie ze Stevem Zissou za darmo
  • Podwodne życie ze Stevem Zissou Lektor PL
  • Podwodne życie ze Stevem Zissou Lektor PL online
  • Podwodne życie ze Stevem Zissou oglądaj
  • Podwodne ż
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Podwodne życie ze Stevem Zissou online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.