Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Powrót do kryjówki nad jeziorem
1398 wyświetleń

Powrót do kryjówki nad jeziorem

(2004)
Czas trwania:
89 mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Zwariowany pisarz Stanley Caldwell (Judd Nelson) jest pełen wątpliwości, czy powstający według jego scenariusza film będzie taki, jak sobie wyobraża. Pojawia się więc na planie i wywołuje chaos. Niebawem reżyser ginie w tajemniczych okolicznościach. Stanley zastępuje go, aby skończyć pracę. Pochłonięty procesem tworzenia, o którym nie ma najmniejszego pojęcia, potrzebuje troszeczkę podniety. Aby się zainspirować, rozpoczyna mordercze praktyki, które uczynią film autentyczniejszym.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Powrót do kryjówki nad jeziorem
  • Powrót do kryjówki nad jeziorem online
  • Powrót do kryjówki nad jeziorem za darmo
  • Powrót do kryjówki nad jeziorem Lektor PL
  • Powrót do kryjówki nad jeziorem Lektor PL online
  • Powrót do kryjówki nad jeziorem oglądaj
  • Powrót do
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Powrót do kryjówki nad jeziorem online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.