Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Przełęcz ocalonych
189760 wyświetleń

Przełęcz ocalonych

(2016)
Czas trwania:
139 mins
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5

Opis:
Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska walczy z Japończykami o każdy, nawet najmniejszy kawałek lądu na Pacyfiku. Ich strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może być równoznaczne z ostateczną klęską Japonii. Wśród ogromnej armii amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania nie zgodził się na noszenie broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się w stosunku do niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie narażając własne życie, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Przełęcz ocalonych
  • Przełęcz ocalonych online
  • Przełęcz ocalonych za darmo
  • Przełęcz ocalonych Napisy PL
  • Przełęcz ocalonych Napisy PL online
  • Przełęcz ocalonych oglądaj
  • Przełęcz ocalonych Napisy PL bez limitów
  • Przełęcz ocalonych bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Przełęcz ocalonych online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.