Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Rodzinka nie z tej Ziemi
3062 wyświetleń

Rodzinka nie z tej Ziemi

(2013)
Czas trwania:
89 mins
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Rodzinka nie z tej Ziemi
  • Rodzinka nie z tej Ziemi online
  • Rodzinka nie z tej Ziemi za darmo
  • Rodzinka nie z tej Ziemi Dubbing PL
  • Rodzinka nie z tej Ziemi Dubbing PL online
  • Rodzinka nie z tej Ziemi oglądaj
  • Rodzinka nie z tej Ziemi Dubbing PL bez limitów
  • Ro
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Rodzinka nie z tej Ziemi online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.