Tytuł filmu

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Saga: Przekleństwo Cienia
4994 wyświetleń

Saga: Przekleństwo Cienia

(2014)
Czas trwania:
mins
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Nemyt Akaia (Danielle Chuchran) jest wojowniczką elfów. Kiedy w jej krainie pojawia się sekta Cienia, dziewczyna postanawia z nią walczyć. Do bitwy dołączają rycerz Keltus (Richard McWilliams) i wódz orków Kullimon (Paul D. Hunt). Przyjaciele razem próbują stawić czoła hordom orków oraz ich władcy, który chce sprowadzić na Ziemię Gotha Azula (Andrew Liston) - wielką bestię.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym eKinomaniak.tv nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis eKinomaniak.tv nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Saga: Przekleństwo Cienia
  • Saga: Przekleństwo Cienia online
  • Saga: Przekleństwo Cienia za darmo
  • Saga: Przekleństwo Cienia Lektor PL
  • Saga: Przekleństwo Cienia Lektor PL online
  • Saga: Przekleństwo Cienia oglądaj
  • Saga: Przekleństwo Cienia Lektor PL bez limitó
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Saga: Przekleństwo Cienia online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eKinomaniak.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.